Trwa ładowanie...

Awaria Facebooka, Instagrama i Messengera. Problemy zgłaszają użytkownicy z całego świata [aktualizacja]

Trwa awaria Faceboka i jego serwisów. Użytkownicy zgłaszają problemy z logowaniem, a ci, którym się udało, nie mogą wysłać wiadomości na Messengerze. Pula raportów rośnie z minuty na minuty.

Share
Awaria Facebooka, Instagrama i Messengera. Problemy zgłaszają użytkownicy z całego świata [aktualizacja]
Źródło: Downdetector
d2waqwm

Aktualizacja: Problemy związane z dodawaniem postów oraz logowaniem na Facebooku zostały już rozwiązane. Niektórzy użytkownicy wciąż mają trudności z przesyłaniem zdjęć w serwisie Instagram lub przez Messenger.

Użytkownicy Facebooka, Instagrama oraz Messengera zgłaszają problemy z korzystaniem z serwisów Marka Zuckerberga. Zgłoszeń w serwisie downdetector jest już kilkaset, a z każdą minutą raportów jest coraz więcej. Użytkownicy nie mogą się zalogować, a część z nich nie może wysyłać wiadomości.

Użytkownicy, który pozostali zalogowani w serwisie, mają problemy z korzystaniem. Wykryliśmy także problem z publikowaniem i planowaniem postów na stronach facebookowych.

d2waqwm

Awaria Facebooka trwa - problemy zgłaszają głównie mieszkańcy dużych miast Europy i USA

Najwięcej zgłoszeń awarii pochodzi z Wielkiej Brytanii. Praktycznie pół kraju "świeci na czerwono", a podobnie jest w Japonii. Pozostałe zgłoszenia pochodzą ze stolic Europejskich, oraz w mniejszej części ze światowych stolic. W Polsce również odczuwamy problemy z korzystaniem z serwisów Facebooka.

Facebook nie działa - po raz kolejny w tym miesiącu

W ubiegłym tygodniu również serwisy Zuckerberga przestały nagle działać. Facebook, Messenger oraz Instagram przestały działać w nocy z wtorku na środę po godzinie 00. Nie wyjaśniono, skąd wzięły się utrudnienia.

d2waqwm

Podziel się opinią

Share
d2waqwm
d2waqwm
Więcej tematów