Automatyczny ekspres do kawy Saeco Incanto Executive

Automatyczny ekspres do kawy Saeco Incanto Executive

Automatyczny ekspres do kawy Saeco Incanto Executive
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.04.2015 13:27

Ekspres do kawy Incanto Executive dzięki technologiom, takim jak ceramiczny młynek i podwójny bojler, jest w stanie w szybkim tempie przygotować espresso, czy cappuccino.

Incanto HD971. to ekspres wyposażony w dwa oddzielne systemy podgrzewania, które powinny zapewnić optymalną temperaturę kawy. Można w nim przygotować dowolną ilość latte macchiato i cappuccino, a każda filiżanka napoju będzie tak dobra, jak poprzednia, bez konieczności czekania na podgrzanie wody. Incanto wyposażony jest ponadto w ceramiczny młynek, który doskonale mieli ziarno, co pozwala wodzie równo przepływać przez blok zaparzający, wydobywając esencję bez posmaku przypalonych ziaren. Ponadto, w ekspresie można dostosować grubość mielenia, wybierając spośród pięciu grubości - od najdrobniejszego w celu przygotowania prawdziwego bogatego w aromat espresso po najgrubsze w celu przygotowania łagodniejszej kawy.

Dzięki pojemnikowi na mleko z funkcją automatycznego czyszczenia ekspres umożliwia przygotowywanie kaw mlecznych. Wystarczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać rodzaj kawy. Niezależnie od tego, czy wybrano latte macchiato, cappuccino lub café latte, każdy napój będzie gotowy w kilka sekund. Pojemnik urządzenia jest wyposażony w funkcję automatycznego czyszczenia, co oznacza, że dwa automatyczne cykle płukania parą czyszczą rurki pojemnika po każdym użyciu, gwarantując świeży smak mleka za każdym razem.

Dzięki funkcji pamięci, która umożliwia ustawienie odpowiedniego czasu parzenia, mocy i temperatury, za każdym razem otrzymamy dokładnie taki sam napój. Dodatkowo, ekspres jest wyposażony w system poprawy struktury kremy i kawy. Jego pokrętło, umieszczone na kraniku wylotowym, umożliwia płynną regulację ciśnienia w celu zmiany struktury napoju.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)