Apple TV teraz także z Horizon Go. Aplikacja UPC coraz szerzej dostępna

Apple TV teraz także z Horizon Go. Aplikacja UPC coraz szerzej dostępna
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.07.2019 09:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple TV zyskuje na coraz większej popularności w naszym kraju, o czym świadczy chociażby to, że jeden z największych dostawców internetu i telewizji nadziemnej planuje aktywnie wspierać rozwój Apple TV. UPC szykuje swoją aplikację Horizon Go na urządzenia wspierane przez Apple.

Horizon Go to aplikacja, która umożliwia oglądanie wybranych programów udostępnianych przez UPC Polska zarówno na żywo, jak i z wykorzystaniem funkcji Replay TV. Dzięki temu uzyskujemy dostęp do niektórych programów emitowanych nawet do siedmiu dni wstecz, a ponad to Horizon Go oferuje wiele dodatkowych funkcji, w tym VOD, Przewodnik TV czy możliwość wyszukiwania głosowego.

Horizon Go na Android TV i Apple TV

Do tej pory Horizon Go było dostępne jedynie na urządzeniach wspieranych przez system Android TV oraz Amazon Fire TV oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także na komputerach osobistych z systemem Windows przez stronę internetową horizon.tv.

Aplikacja łączy się z dekoderem Horizon i oferuje ponad 130 kanałów telewizji linearnej. Aplikacja Horizon Go jest dostępna za darmo, a do logowania używamy danych logowania do konta UPC.

Apple TV – czy warto?

Dlaczego UPC Polska postanawia rozwijać się także na Apple TV? Użytkowników Apple TV jest coraz więcej w naszym kraju, a za jej pośrednictwem widzowie mogą szybko otworzyć swoją bibliotekę filmów i programów zakupionych w iTunes. Dodatkowo materiały można oglądać w jakości 4K HDR, jeżeli materiał źródłowy na to pozwala.

Plusem jest to, że jeśli w Apple TV subskrybujemy np. HBO czy UPC to otrzymujemy dostęp do wszystkich produkcji dostępnych również na HBO GO oraz Horizon Go, dzięki czemu nie ma konieczności przełączania się pomiędzy aplikacjami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)