Apple: 9 września dowiemy się wszystkiego

Apple: 9 września dowiemy się wszystkiego29.08.2014 14:06
Apple: 9 września dowiemy się wszystkiego
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Apple zaczęło oficjalnie ogłaszać i zapraszać na ważne wydarzenie, jakie będzie miało miejsce 9 września. Tylko tyle i aż tyle.

Sądząc po samym wyglądzie zaproszenia, trudno wywnioskować, jakich produktów będzie dotyczyła zbliżająca się impreza. Na marginesie warto powiedzieć, że internetowi fani Apple wyciągnęli na podstawie samego zaproszenia co najmniej dziesięć różnorakich hipotez. Dla przykładu, jeśli odwrócimy zaproszenie do góry nogami, to dziewiątki zamieniają się w szóstki, co jednoznacznie pokazuje, że chodzi o premierę iPhone'a 6. A jeżeli dodamy 9+9, odejmiemy od tego 2 i dodamy jeszcze 14, otrzymamy liczbę 30 - bez wątpienia jest to bezpośrednie nawiązanie do 30 rocznicy premiery pierwszego Maca. Pozostałe hipotezy są równie ciekawe i wiarygodne...

288765969244108947
Źródło zdjęć: © (fot. Chip.pl)

Tak czy siak, najbardziej prawdopodobnym produktem, jaki obejrzymy oficjalnie już za kilka dni, jest niewątpliwie iPhone 6, w jednym lub dwóch rozmiarach. Być może zobaczymy także nowego, znacznie większego iPada, no i przede wszystkim pierwszy inteligentny zegarek Apple. Czy jednak iWatch rzeczywiście zostanie zaprezentowany? Tego oczywiście nie wiemy. Premierom sprzętowym będą naturalnie towarzyszyć nowości programowe, czyli nowe funkcje iOS-a, a może również OS X.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Windows XP Service Pack 4 już dostępny

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (211)