Aplikacja do zamawiania taksówek, kontra tradycyjny sposób

Aplikacja do zamawiania taksówek, kontra tradycyjny sposób
Źródło zdjęć: © SXC.hu

03.04.2014 11:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapraszamy do obejrzenia programu lokalizacja.info tv, w którym Paweł Kacperek, redaktor naczelny lokalizacja.info porównuje tradycyjny sposób zamawiania taksówek z tym, jaki oferuje aplikacja mytaxi. Czy rzeczywiście jest łatwiej, wygodniej i przyjemniej? Zobaczcie sami.

Dla przypomnienia - mytaxi jako pierwsza aplikacja w Polsce umożliwia nie tylko bezpośrednie zamówienie kursu i ocenę kierowcy, ale także rozliczenie za przejazd między kierowcą a pasażerem za pomocą smartfona. mytaxi to także pierwsza aplikacja w naszym kraju, która uruchomiła na rynku taksówek mobilny system płatności bez użycia gotówki czy karty kredytowej.

A jak zapłacić za pomocą aplikacji za zrealizowany kurs? Poniżej krótki instruktaż:

Uruchomienie usługi jest bardzo łatwe. Wystarczy w menu mytaxi wybrać opcję „Płać przez aplikację”, a następnie dodać płatność PayPal. System jednorazowo poprosi o weryfikację hasłem oraz ustalenie kodu PIN, który posłuży do autoryzacji kolejnych przejazdów. Proces płatności, w którym transfer danych jest w całości zaszyfrowany, odbywa się w sposób bezpieczny i przejrzysty w ciągu kilku sekund. Pasażer otrzymuje potwierdzenie płatności bezpośrednio po transakcji na swój adres e-mail. Po zakończeniu kursu na smartfonie pojawi się żądanie zapłaty mytaxi, które należy zweryfikować kodem PIN.

Polecamy na stronach lokalizacja.info: Marzec miesiącem IMAGIS

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)