Antec Kühler 620 i Kühler 920 - kompaktowe chłodzenia wodne

Antec Kühler 620 i Kühler 920 - kompaktowe chłodzenia wodne30.11.2012 13:00
Antec Kühler 620 i Kühler 920 - kompaktowe chłodzenia wodne
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Firma Antec wprowadza na polski rynek nowe wersje chłodzeń wodnych Kühler 620 i Kühler 920.

Obydwa modele zostały wyposażone w ulepszoną wersję pompki, która wyrównuje ciśnienie wody w obwodzie, a samosmarujące łożysko zmniejsza tarcie, dzięki czemu chłodzenie jest cichsze w porównaniu do wersji poprzedniej. Małe wymiary bloku wodnego (2. mm w przypadku Kühler 620 lub 29 mm – Kühler 920) umożliwiają instalację chłodzenia nawet w niskoprofilowych obudowach. Poprawiona konstrukcja bloku wodnego z miedzianą podstawką jeszcze lepiej przylega do powierzchni procesora i optymalizuje przepływ płynu do aluminiowej chłodnicy.

Produkt jest bardzo prosty w instalacji, a duża elastyczność gumowych węży, przez które odprowadzana jest ciecz sprawia, że radiator można umieścić w dowolnym położeniu. ANTEC Kühler 62. wykorzystuje jeden wentylator 120 mm, a w wersji Kühler 920 użytkownik ma do dyspozycji dwa wentylatory 120 mm, których prędkość obrotowa może być regulowana w zakresie 700-2400 obr./min metodą PWM. Dodatkowo, blok wodny podświetlany jest diodą LED (RGB), której barwa może być zmieniana, dzięki czemu urządzenie efektownie prezentuje się w obudowie z oknem.

Nowe modele chłodzeń wodnych pozwalają na uzyskanie temperatury procesora średnio o 2–4 stopnie niższej (patrz wykres) w porównaniu do trzeciej generacji produktów Antec Kühler. Co istotne, ceny ulepszonych wersji Antec Kühler 62. i Kühler 920 pozostają bez zmian.

Autorskie oprogramowanie Chill Control VI

Do chłodzenia wodnego Antec Kühler 92. dołączona jest nowa wersja autorskiego oprogramowania Chill Control VI, które pozwala dostosować pracę urządzenia do indywidualnych potrzeb. Intuicyjne menu oparte na ikonach umożliwia użytkownikowi tworzenie licznych profili ustawień, na bieżąco wyświetla statystyki, wskazuje temperaturę procesora, informuje o przebiegu pracy i dostosowuje światło diody LED.

Gwarancja i cena

Sugerowane ceny detaliczne coolerów wynoszą:
Antec Kühler 620 – 259 zł
Antec Kühler 920 – 489 zł
Produkty objęte są 3-letnią gwarancją producenta.

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)