Amerykańskie lodówki, które zmieścisz pod kuchennym blatem

Amerykańskie lodówki, które zmieścisz pod kuchennym blatem

Amerykańskie lodówki, które zmieścisz pod kuchennym blatem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.08.2013 13:23

Najnowsza kolekcja urządzeń do zabudowy amerykańskiego producenta Jenn-Air zaprojektowana została tak, aby każde urządzenie można było swobodnie schować pod kuchennym blatem. Wśród nowego sprzętu chłodniczego znajdziemy lodówki, chłodziarki do win oraz zamrażarki szufladowe.

Nowe sprzęty są ze sobą kompatybilne i charakteryzują się spójnym wzornictwem - wszystkie modele są szerokie na 6. centymetrów i posiadają identyczne elementy wykończeniowe, w tym poziome uchwyty otwierające. Drzwi urządzeń wyposażone są w system delikatnego zamykania.

Wina i napoje
Chłodziarki do win z nowej kolekcji posiadają po 6 wysuwanych koszy, dzięki czemu są w stanie pomieść do 4. butelek z winem. Z kolei chłodziarki do napojów wyposażone są w półki do przechowywania puszek i kartonów oraz dwa wysuwane kosze, na których zmieścimy 14 dużych butelek z napojami gazowanymi.

Urządzenia posiadają dwie niezależne strefy temperaturowe, przeznaczone do przechowywania różnych rodzajów trunków. Przeszklone drzwi wyposażone zostały w filtr UV, a wnętrze komór chłodzących oświetlać mają lampy LED.

Lodówki
Podblatowe lodówki Jenn-Air umożliwiają przechowywanie produktów spożywczych w komorze chłodzące o pojemności prawie 14. litrów. Ich wnętrze wyposażone zostało w regulowane półki i chromowane akcesoria. Urządzenia korzystają z technologii "No Frost", dzięki czemu użytkownik może zapomnieć o ręcznym rozmrażaniu. Panel sterowania ukryty jest wewnątrz urządzenia.

Zamrażarki szufladowe
Podblatowe zamrażarki szufladowe to rozwiązanie dosyć nietypowe dla naszego rynku. Łączna pojemność urządzenia wynosząca 14. litrów podzielona jest w tym przypadku na dwie szuflady po 70 litrów każda. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach - podwójnej zamrażarki i chłodziarko-zamrażarki, w której tylko jedna z komór przeznaczona jest do przechowywania produktów głęboko zmrożonych. Dodatkowo, chłodziarko-zamrażarka wyposażona została w dystrybutor kostek lodu.

Chociaż producent nie podał jeszcze cen nowych modeli, to możemy się spodziewać, że nie będą one niskie. Sprzęt Jenn Air skierowany jest zazwyczaj dla majętnego nabywcy.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)