Trwa ładowanie...
d2ae5ir

Allegro Gadane to nowy serwis społecznościowy dla kupujących i sprzedawców

Największa platforma e-commerce w naszym kraju stworzyła specjalnie dla swoich użytkowników serwis społecznościowy. Allegro Gadane to może nie dosłownie klasyczne forum, ale najbliższej mu właśnie do takiej formy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Allegro Gadane - nowy serwis społecznościowy dla użytkowników największej w Polsce platformy e-commerce
Allegro Gadane - nowy serwis społecznościowy dla użytkowników największej w Polsce platformy e-commerce (WP.PL, Fot: Jan Domański)
d2ae5ir

Na Allegro możemy korzystać z opinii kupujących o danych towarach - w końcu od pewnego czasu nie tylko oceniamy sprzedawców, ale i w wielu przypadkach możemy to zrobić z zakupionymi produktami. Poczytamy też artykuły ekspercie na najróżniejsze tematy, które mogą nam pomóc w wyborze chociażby sprzętu komputerowego, albo AGD i wielu więcej produktów.

Allegro to coś więcej niż ascetyczne miejsce wyłącznie do kupowania i sprzedaży. Decydenci platformy e-commerce wiedzą o tym i wprowadzają kolejne rozwiązanie. To portal społecznościowy Allegro Gadane, którym firma chwali się w ostatnim komunikacie.

Allegro Gadane - podziel się opinią jako sprzedawca i klient

Jak powiedział Jakub Kłoczewiak, który jest dyrektorem ds. relacji z klientami w Allegro - "Allegro tworzy 18 - milionową społeczność kupujących i sprzedających, którzy lubią i chcą ze sobą rozmawiać, pytać o opinie innych czy dzielić się wiedzą oraz doświadczeniami związanymi z naszą platformą. Dlatego postanowiliśmy stworzyć dla nich specjalną przestrzeń, w której będą mogli wchodzić ze sobą w interakcje, dyskutować i udzielać informacji na temat przyszłych funkcjonalności i usług serwisu."

Allegro
Podziel się

Opis Jakuba Kłoczewiaka bardzo dobrze oddaje to, co oferuje znajdujący się pod adresem spolecznosc.allegro.pl portal Allegro Gadane. Wszystkie treści z portalu są dostępne także dla niezarejestrowanych użytkowników. A jeśli chcemy stać się jedną z osób związanych z portalem, to nie trzeba zakładać zupełnie nowego konta. Podobnie jak sprawę rozwiązano z Allegro Lokalnie, tak też tutaj wystarczy powiązanie ze swoim głównym kontem Allegro.

d2ae5ir

Podziel się opinią

Share

d2ae5ir

d2ae5ir