15 programów dla Windows, które musisz mieć

15 programów dla Windows, które musisz mieć15.07.2010 10:38
15 programów dla Windows, które musisz mieć
Źródło zdjęć: © PC World

Prezentujemy zestaw piętnastu programów (w miarę możliwości bezpłatnych) niedostępnych w produkcie Microsoftu, bądź takich, które według nas z powodu kiepskiej funkcjonalności należy zastąpić.

Każdy system od razu po zainstalowaniu umożliwia wykonywanie wielu różnych zadań. Wszechstronność to jedna z ważniejszych cech. Wbudowanie w system wszystkich potrzebnych programów zwiększyłoby jego rozmiar do niebotycznych granic. Dobraliśmy zestaw piętnastu programów (w miarę możliwości bezpłatnych) niedostępnych w produkcie Microsoftu, bądź takich, które według nas z powodu kiepskiej funkcjonalności należy zastąpić. Podzieliliśmy je na pięć grup. Znalazły się wśród nich aplikacje multimedialne, programy narzędziowe i użytkowe, do obsługi danych oraz zapewniające bezpieczeństwo.

288769497509410963
Źródło zdjęć: © (fot. PC World)

ALLPlayer 4.4.6

Polski odtwarzacz multimedialny. Obsługuje między innymi takie formaty, jak DivX, XviD, MP3, AVI, FLV, MP4, MPEG, MKV, WMV, 3GP czy QuickTime. Rozpoznaje dla przykładu takie napisy, jak ASS, SSA, SubRip, Micro DVD bądź SRT. Automatycznie pobiera teksty z serwisów Napiprojekt.pl oraz Opensubtitles.org Umożliwia ich odczytywanie za pomocą syntezatora Ivona. Oferuje funkcje regulacji dźwięku i różne efekty.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)