Zostań mistrzem Photoshopa - tutoriale i porady online

Zostań mistrzem Photoshopa - tutoriale i porady online

Zostań mistrzem Photoshopa - tutoriale i porady online
Źródło zdjęć: © Adobe
02.02.2010 14:06, aktualizacja: 02.02.2010 14:17

Ruszył Kreatywnybazar.pl - serwis dla grafików, fotografów i twórców wideo i animacji, firmowany przez polski oddział Adobe. Jest to nowe miejsce w sieci, w którym fani cyfrowej grafiki mogą szukać inspiracji, pochwalić się swoimi pracami oraz wziąć udział w warsztatach i konkursach.

Inspiracje graficzne, jakich można szukać w serwisie Kreatywnybazar.pl to przede wszystkim tutoriale dla Photoshopa oraz innych programów graficznych Adobe, m.in. Ilustratora, Flasha, After Effects, Production Premium. Na nowej stronie można też przeczytać wywiady ze znanymi twórcami grafiki –. np. wywiad z Piotrem „Foxem” Wysockim, który pracował przy tworzeniu Avatara.

Nie lada inspiracją mogą też być prace użytkowników –. serwis umożliwia bowiem zakładanie osobistych kont i prezentowanie swoich prac i dzielenie się doświadczeniami w pracy z programami Adobe.

Obraz

- Społeczność użytkowników programów Adobe, czy szerzej grafików, jest spora, ale rozproszona - mówi Klaudia Jaworska z Adobe. –. Chcemy integrować ją wokół naszego serwisu. Zależy nam też na poznaniu opinii o naszych produktach osób, które na co dzień z nich korzystają. Mam nadzieję, że nowy serwis stanie się platformą do takiego dialogu, dlatego szczególnie gorąco zapraszam do dyskusji na forum.

Użytkownicy będą mogli liczyć na dodatkowe atrakcje w postaci konkursów, możliwość testowania nowych programów czy uczestniczenia w warsztatach graficznych, prowadzonych „w realu” lub transmitowanych „na żywo” w sieci. Zarejestrowany materiał z pierwszego wirtualnego warsztatu prowadzonego przez Piotra Janowczyka, można już obejrzeć na stronie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)