Zostań magikiem!

Zostań magikiem!

08.12.2008 16:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za pomocą magicznych sztuczek można
zaskarbić sobie przyjaźń znajomych, zaimponować dziewczynie albo
przestraszyć wrednego nauczyciela w szkole. Dzisiaj do prawdziwych
czarów potrzebny jest tylko telefon iPhone

Obraz
© (fot. Magic Powers)

W młodości chyba każdy chłopiec przez jakiś czas poważnie zastanawiał się nad zawodem magika. Za pomocą magicznych sztuczek można zaskarbić sobie przyjaźń znajomych, zaimponować dziewczynie albo przestraszyć wrednego nauczyciela w szkole. Dzisiaj do prawdziwych czarów potrzebny jest tylko telefon iPhone.

Do sklepu App Store trafiła właśnie aplikacja, dzięki której każdy użytkownik aparatu Apple może zostać nowym Houdinim albo Davidem Copperfieldem. Program Magic Show powstał przy udziale profesjonalnego magika, Allena Valentine’a. Czarodziej z Atlantic City jest podobno wielkim fanem iPhone’a i podstanowił częścią swojej wiedzy podzielić się z innymi użytkownikami telefonu.

Oczywiście nie za darmo – aplikacja kosztuje w App Store 2,99 dolarów. Po jej uruchomieniu można zaimponować znajomym magiczną sztuczką polegającą na odgadywaniu nazw przedmiotów, które pokazywane są na ekranie aparatu. Aplikacja oferuje również dramatyczną muzykę, którą można odtwarzać podczas przedstawienia i efektowne wizualizacje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)