Zobacz Heineken Open'er na YouTube

Zobacz Heineken Open'er na YouTube

Zobacz Heineken Open'er na YouTube
Źródło zdjęć: © YouTube
03.07.2012 12:33, aktualizacja: 03.07.2012 13:27

Internauci z całego świata będą mogli oglądać na żywo wybrane koncerty festiwalu Heineken Open’er

Przekaz rozpocznie się na kanale Open'er na YouTube pod adresem youtube.com/opener 4 lipca o godz. 17:00. Koncerty będzie można oglądać codziennie do 7 lipca. W ramach transmisji na YouTube będzie można posłuchać i obejrzeć między innymi takich artystów, jak: New Order, Orbital, Gogol Bordello, penderecki//greenwood, Major Lazer, Bloc Party, Nosowska, Julia Marcell.

Będzie to niewątpliwie największe dotychczas wydarzenie muzyczne nadawane na żywo z Polski

_ - Przekaz na żywo z festiwalu Heineken Open’er to jeden z ważniejszych momentów w historii polskiego YouTube i jednocześnie niespodzianka dla użytkowników na 5-te urodziny serwisu w Polsce. Festiwal będzie miał nie tylko lokalną widownię - udostępniamy go światowej społeczności YouTube i będzie to niewątpliwie największe dotychczas wydarzenie muzyczne nadawane na żywo z Polski _ - mówi Maciej Sojka, odpowiedzialny za współpracę YouTube z twórcami profesjonalnymi w Europie Środkowej i Wschodniej.

Internauci korzystający ze strony youtube.com/opener będą mogli nie tylko oglądać transmisje, ale także dzielić treściami na nich zamieszczanymi dzięki integracji z serwisami społecznościowymi, takimi jak Google+, Facebook i Twitter. Na stronie będzie można znaleźć także wiele dodatkowych materiałów wideo związanych z festiwalem. W serwisie Google+ odbędą się też spotkania (wideorozmowy na żywo) z polskimi gwiazdami Open’er, w których będzie miał szansę wziąć udział każdy internauta.

Na YouTube regularnie odbywają się transmisje z festiwali muzycznych na całym świecie. Ostatnio można było oglądać na żywo hiszpański Sonar, portugalski Rock in Rio i amerykańskie festiwale Bonnaroo i Coachella. Każda taka transmisja oglądana jest na całym świecie przez miliony internautów. Na YouTube na żywo można też oglądać koncerty, np. występ zespołu Coldplay, który odbył się w październiku 201. r., zanotował ponad 19 mln wyświetleń na żywo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)