Znów polska gra w finale prestiżowego konkursu

Znów polska gra w finale prestiżowego konkursu

17.10.2007 21:14, aktualizacja: 18.10.2007 11:27

Tropictos to kolejna gra firmy IKS Mobile, która została nominowana do międzynarodowej nagrody - tym razem do finału "International Mobile Gaming Awards 2007" w kategorii "Excellence in Connectivity".

Tropictos to kolejna gra firmy IKS Mobile, która została nominowana do międzynarodowej nagrody - tym razem do finału _ International Mobile Gaming Awards 2007 _ w kategorii _ Excellence in Connectivity _.

W ostatniej edycji tego prestiżowego konkursu gra _ Crazy Matches _ zwyciężyła w kategorii _ Best Use of Flash _.

_ Cieszymy się z tej nominacji bo jest to kolejny, mocny krok na przód w rozwoju naszej firmy. Tym razem zgłosiliśmy do konkursu bardziej rozbudowaną technologicznie grę, umożliwiającą rozgrywkę pomiędzy różnymi platformami _ - mówi Grzegorz Trubiłowicz, szef IKS Mobile.

Konkurs IMGA to międzynarodowe przedsięwzięcie, które nagradza i promuje najbardziej innowacyjne gry na telefony komórkowe. Konkurs jest współorganizowany przez największe korporacje, m.in. Nokię, Adobe, AMD, Qualcomm oraz NVIDIĘ. W tej edycji konkursu zgłoszono kilkaset projektów z całego świata, w tym również swoją mocną reprezentację mają najwięksi producenci gier komórkowych. Wielki finał imprezy odbędzie się podczas najważniejszych branżowych targów Mobile World Congress 13. lutego 2008 roku w Barcelonie.

IKS Mobile wkrótce uruchomi specjalną stronę internetową dedykowaną grze Tropictos, gdzie gracze z całego Świata będą mogli lepiej poznać zasady tej rozgrywki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)