Trwa ładowanie...
d7svqp4

Znamy powody awarii Facebooka, Instagrama, Messengera i WhatsApp

Ok. 15.00 Facebook w wersji desktopowej uległ awarii. Podczas próby wejścia na serwis, użytkownikom wyświetlała się informacja "Sorry, something went wrong" ("Coś poszło nie tak"). Nie działała również aplikacja Instagrama. Po ok. 45 minutach wszystko wróciło do normy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Awaria Facebooka - od ok. 15.00 nie działał cały serwis
Awaria Facebooka - od ok. 15.00 nie działał cały serwis (Facebook.com)
d7svqp4

Awaria Facebooka. Od około godziny 15:00 użytkownicy mają problem z dostępem do swoich kont na Facebooku. Wygląda na to, że mamy do czynienia ze sporym problemem. Jak widać w serwisie downdetector, zgłoszeń o awarii jest bardzo dużo.

Aktualizacja: O godzinie 16:15 Biuro Prasowe Faceboka przesłało nam informację dotyczącą powodów awarii: "Wcześniejsze kłopoty z dostępem do usług Facebooka były spowodowane problemami z siecią. Udało się szybko zlokalizować problem i natychmiast rozpocząć przywracanie pełnej funkcjonalności. Aktualnie awaria jest już usunięta. Przepraszamy za wszelkie niedogodności" - brzmi Biuro Prasowe.

Aktualizacja: Około godziny 15.45 nadsyłanie awarii się skończyło i wszystko wróciło do normy.

d7svqp4

Awaria Facebooka w Polsce?

Problem z logowaniem na Facebooku mają głównie użytkownicy z Polski. W serwisie downdetector pojawiają się zgłoszenia z całej Polski, i z kilku miast na świecie. Najwięcej zgłoszeń oprócz Polski widzimy na Litwie (Wilno), Ukrainie Kijów i Odessa.

Użytkownicy portalu Facebook zgłaszają problemy z działaniem serwisu. Niektórzy zostali wylogowani i nie mogą się zalogować, inni mają problemy z ładowaniem się witryny.To już kolejna duża awaria w tym roku. W środę 7 marca doszło do awarii Facebooka, Instagrama i Messengera.

- Jesteśmy świadomi, że część osób ma aktualnie problemy z dostępem do Facebooka i pozostałych aplikacji. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem normalnej funkcjonalności. Przepraszamy za wszelkie niedogodności - napisało w wiadomości do WP Tech biuro prasowe Facebooka.

d7svqp4

Nie działa Instagram, Messenger i WhatsApp

Nie da się doświeżyć Instagrama, aby zobaczyć najnowsze posty. Użytkownicy zgłaszają także problemy z wyświetlaniem Insta-stories. Niektórzy mają także problem z użytkowaniem Messengera oraz aplikacji WhatsApp.

Zobacz też: Czarny dzień dla Facebooka. Wielka awaria i wielkie śledztwo prokuratury

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d7svqp4

Podziel się opinią

Share

d7svqp4

d7svqp4
Więcej tematów