Zmywarka Whirlpool ADG 6240/1 FD - myje naczynia w zaledwie 6 litrach wody

Zmywarka Whirlpool ADG 6240/1 FD - myje naczynia w zaledwie 6 litrach wody

Zmywarka Whirlpool ADG 6240/1 FD - myje naczynia w zaledwie 6 litrach wody
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.12.2012 11:56

Whirlpool przedstawia zmywarkę ADG 6240/1 FD z technologią 6-ty Zmysł, zużywającą zaledwie 6 litrów wody do umycia aż 13 kompletów naczyń.

Producent zapewnia, że dzięki nowej zmywarce Whirlpool ADG 6240/1 FD można umyć 1. zestawów naczyń zużywając przy tym 6 litrów wody. Możliwe jest to dzięki specjalnemu zbiornikowi Green Tank, w którym filtrowana i przechowywana jest woda z ostatniego płukania. Zmywarka używa jej podczas kolejnego cyklu, jednak woda przechowywana jest maksymalnie przez 72 godziny. Zmywarka posiada również specjalną funkcję płukania antybakteryjnego, którą można uruchomić pod koniec cyklu.

Technologia 6-ty Zmysł sprawia, że dzięki specjalnym czujnikom zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia naczyń i automatycznie dopasowuje cykl zmywania. Ma to dodatkowo zmniejszać ilość zużytej wody.

Zmywarka oferuje 1. programów mycia w tym program parowy Steam. Para wodna zmiękcza zanieczyszczenia, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia w dalszym cyklu zmywania. Dodatkowo zmywarka Whirlpool ADG 6240/1 FD posiada także funkcję Multizone, czyli zmywanie strefowe, które umożliwia zmywanie tylko w koszu dolnym lub górnym.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Zmywarki wyposażone są również w filtr samoczyszczący, który co 1. sekund automatycznie odświeża wodę i usuwa resztki żywności. Dzięki temu wstępne płukanie filtra nie jest konieczne, a jego czyszczenie wymagane jest dwa razy w roku.

ADG 6240 1/FD - główne cechy:
• 10 programów w tym:
- Technologia 6-ty Zmysł
- Program parowy STEAM
- Antybakteria
- Nocny
- Mycie wstępne
- Delikatny
- Szybki
- Eco 50 stopni Celsjusza
- Codzienny
- Intensywny 65 stopni Celsjusza
• Pojemność: 13 kompletów naczyń
• Klasa efektywności energetycznej A+/A/A
• Zużycie wody: 6 litrów
• Funkcja tabletki
• Zmywanie strefowe Multizone

Cena - 1633 PLN

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)