Złota Antena dla Orange Polska i Magdaleny Gaj

Złota Antena dla Orange Polska i Magdaleny Gaj

Złota Antena dla Orange Polska i Magdaleny Gaj
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.03.2015 13:42, aktualizacja: 26.03.2015 14:33

Podczas XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów przyznane zostały nagrody Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów. Złotą Antenę dla firmy 2014 roku otrzymał Orange Polska, nagrodzony za projekt Szerokopasmowe Lubuskie.

Orange został nagrodzony za skuteczne zarządzanie i realizację projektu Szerokopasmowe Lubuskie. Kapituła doceniła współpracę publiczno-prywatną z Urzędem Marszałkowskim województwa lubuskiego oraz pro-klienckie nastawienie towarzyszące planowaniu i realizacji inwestycji, które skutkowało wybudowaniem 141. km linii światłowodowych szybkiego internetu w latach 2011-2014. Sieć ta objęła swoim zasięgiem 52 tysiące mieszkańców województwa lubuskiego, którzy zyskali realną możliwość korzystania z nowoczesnych technologii, a cały region impuls do szybszego rozwoju gospodarczego.

„Złote Anteny”. świata telekomunikacji oraz „Kryształowe Anteny” świata mediów, to nagrody dla osób, firm i instytucji, które wyróżniają się i przyczyniają do rozwoju tych sektorów w Polsce. Poza Orange Polska w tym roku wyróżniono też m.in. Magdalenę Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, która została laureatką Złotej Anteny w kategorii człowiek roku.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)