Zgadnij, co to za miejsce... z grą GeoGuesser

Zgadnij, co to za miejsce... z grą GeoGuesser

13.05.2013 11:00, aktual.: 13.05.2013 11:10

Myślicie, że jesteście nieźli z geografii? Potraficie odgadnąć lokalizację danego miejsca wyłącznie na podstawie zdjęć ukazujących jego krajobraz? Nie? Nic nie szkodzi – oto najlepszy moment, by nadrobić tę wstydliwą zaległość. Poznajcie GeoGuessr, czyli grę, która zmusi was do odgadnięcia lokalizacji miejsca ukazanego na fotografiach z Google Street View.

GeoGuessr to dość nietypowa, ale zarazem bardzo wciągająca gra autorstwa Antona Wallena, która polega na jak najbardziej dokładnym wskazaniu konkretnego położenia danego miejsca wyłącznie na podstawie zdjęć pobranych z GSV. Choć zasady gry wydają się pozornie całkiem proste –. wierzcie mi: dokładne zaznaczenie miejsca naszego wirtualnego pobytu nie należy do najłatwiejszych. Mój najlepszy wynik to mniej więcej 1000 kilometrów różnicy (ale tak naprawdę wystarczy odrobina starań, by osiągnąć dużo lepszy).

Drobna rada na początek –. zawsze szukajcie znaków drogowych i różnych napisów. Język danego kraju to z reguły najlepsza z początkowych wskazówek. Miłej zabawy!

Polecamy w serwisie Giznet.pl: Płatny YouTube stał się faktem

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)