Zegarek w telefonie, czy może telefon w zegarku?

Zegarek w telefonie, czy może telefon w zegarku?

Zegarek w telefonie, czy może telefon w zegarku?
01.08.2007 21:51, aktualizacja: 02.08.2007 09:29

Eksperymenty, polegające na umieszczeniu telefonu w zegarku, zdarzają się na rynku telefonii komórkowej dość rzadko. Zegarek chińskiej firmy CECT Mobile, to kolejny przykład takiego urządzenia.

Zegarek nie jest mały, posiada jednak bardzo duży, czytelny wyświetlacz, rekompensujący nieco tę niedogodność. Wokół wyświetlacza rozmieszczono sześć klawiszy funkcyjnych. Brakuje klawiatury numerycznej, więc o wygodnym pisaniu SMS-ów, czy prostym dodawaniu nowych kontaktów, można zapomnieć, zwłaszcza, że producent nie zdecydował się na ekran dotykowy.

Wstępna specyfikacja urządzenia pokazuje jedynie rozrywkowe oblicze telefonu, nie podano niestety tak podstawowych informacji, jak czas pracy baterii, a temu z pewnością daleko będzie do tradycyjnych zegarków. Gdy chodzi o funkcje multimedialne, producent zachwala produkt obsługą mp3, plików wideo w formacie mp4, wbudowanym radiem i złączem typu jack do słuchawek. Wykonywanie połączeń ułatwić ma moduł Bluetooth. Uwagę przyciąga bardzo szeroki wybór wariantów kolorystycznych telefono-zegarka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)