Zegarek od Microsoftu już w październiku?

Zegarek od Microsoftu już w październiku?

Zegarek od Microsoftu już w październiku?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.06.2014 16:06, aktualizacja: 01.07.2014 11:01

Wiemy z wielu niezależnych od siebie źródeł, że Microsoft pracuje nad własną wersją inteligentnego zegarka. Niestety, poza tym informacje są szczątkowe. Dziś jednak dowiedzieliśmy się czegoś ciekawego.

Wiemy z wielu niezależnych od siebie źródeł, że Microsoft pracuje nad własną wersją inteligentnego zegarka. Niestety, poza tym dane są szczątkowe. Dziś jednak dowiedzieliśmy się czegoś nowego.

Według źródeł redakcji "Forbes", zegarek Microsoftu będzie współpracował z Windows Phone, iOS-em i Androidem oraz będzie wyposażony m.in. w pulsometr. Urządzenie ma działać około dwóch dni bez konieczności ładowania baterii. I to właściwie tyle, co wiemy na jego temat. Dziś jednak redakcja Tom's Hardware dotarła do bardzo ciekawej informacji.

Jak się okazuje, zegarek ma się pojawić w sklepach dość szybko, bo już w październiku. Ma być cieńszy od produktów konkurencji i wyposażony w 11 różnych czujników. Jego wyświetlacz ma być umieszczony po wewnętrznej stronie nadgarstka, bo - zdaniem Microsoftu - "podnoszenie ręki w górę, żeby sprawdzić informację, jest bardziej naturalnym gestem".

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Jak sprzedać 10 000 smartfonów w 1 sekundę?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)