Zegarek Apple - maksymalnie 4h pracy na baterii

Zegarek Apple - maksymalnie 4h pracy na baterii28.01.2015 12:25
Zegarek Apple - maksymalnie 4h pracy na baterii

Niedostateczny czas pracy na baterii to bez wątpienia największa bolączka smartwatchy. Wszystko wskazuje na to, że mimo licznych zapowiedzi, nie zmieni tego także debiutancki zegarek Apple. Według 9to5mac.com, gadżet zostanie wyposażony w niezwykle wydajne podzespoły, przez co co działać będzie krócej od topowych produktów konkurencji.

Zgodnie z informacjami serwisu, może to być najmocniejszy smartwatch na rynku, przebijający nawet kilka smartfonów. Źródła portalu twierdzą, że będzie on dysponować potężnym procesorem S1. dorównującym mocą układowi obecnemu na pokładzie iPhone’a 4S. Jeszcze większe wrażenie robi chyba wiadomość o jego ekranie, mającym wyświetlać obraz w 60 klatkach na sekundę, w jakości zbliżonej do ekranów Retina. To właśnie te elementy specyfikacji odbiją się się na żywotności baterii gadżetu.

Przy okazji, 9to5mac potwierdził spekulacje mediów dotyczących możliwego przełożenia premiery smartwatcha z uwagi na ciągłe problem z akumulatorem. Zdaniem serwisu, początkowy plan zakładał, by wytrzymał on przynajmniej 4 godziny stałego użytkowania oraz 1. godzin standardowej, wyrywkowej pracy. Teraz, firma chce, by zegarek był w stanie przetrwać chociaż 2,5 godziny działania lub 3,5 godziny lekkiej zabawy z aplikacjami. Co więcej, ma on wytrzymać tylko/aż 4 godziny monitorowania kondycji użytkownika.

Wiemy już, kiedy możemy spodziewać się faktycznej premiery gadżetu. Jakiś czas temu gigant z Cupertino ujawnił, że trafi on do sklepów na początku tego a roku, a dziś (czy właściwie wczoraj), że ostatecznie dojdzie do tego już w kwietniu, a nie –. jak przewidywały media – w marcu. Cena urządzenia będzie wahać się od do 350 do nawet 500 dolarów.

Czekacie, czy straciliście zainteresowanie smartwatchem Apple?

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)