Trwa ładowanie...
d4dvbx3

Zdalne lekcje WP Pilot i Brainly już od jutra. Nauka w internetowej telewizji od poniedziałku do piątku

Nowa specjalna inicjatywa WP Pilot i platformy Brainly. Już od wtorku uczniowie będą mogli skorzystać z kolejnej pomocy w przygotowaniach do egzaminów. To świetny dodatek do klasycznych popularnonaukowych kanałów telewizyjnych w czasie zamknięcia szkół.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP Pilot i Branly już od jutra będą pomagać w przygotowaniu do egzaminów końcowych szkoły podstawowej
WP Pilot i Branly już od jutra będą pomagać w przygotowaniu do egzaminów końcowych szkoły podstawowej (WP.PL, Fot: Jan Domański)
d4dvbx3

Już we wtorek 24 marca startują specjalne cykliczne transmisje na żywo na platformie telewizji online WP Pilot. Od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 11:00 a 12:30, będzie można zasięgnąć dodatkowych porad i ćwiczeń związanych z egzaminem ósmoklasisty, który czeka na uczniów przed zakończeniem szkoły podstawowej.

WP.PL
Podziel się

Programy będą zawierały wykłady nauczycieli i trwające tyle, co godzina lekcyjna - czyli 45 minut – sesje odpowiedzi na pytania użytkowników platformy WP Pilot i społeczności Brainly. Dzięki temu uczniowie będą mogli jeszcze lepiej wypaść na egzaminie, który jest jednym z najważniejszych elementów w późniejszej drodze do szkoły średniej.

d4dvbx3

Brainly to świetny partner do nauki

Biorąca udział w przedsięwzięciu platforma Brainly, to największa internetowa społeczność dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Z zasobów tej edukacyjnej sieci działającej na zasadzie peer-to-peer learning (wzajemnej nauki) korzysta przeszło 150 milionów użytkowników z całego świata. Wiedza objaśniana dzięki Brainly to nie wąski zakres materiałów, ale zarówno nauki humanistyczne, ścisłe i przyrodnicze, czy dotyczące języków obcych.

Co ważne, to rodzimy projekt, który został założony w Krakowie, a teraz może pochwalić się nawet biurami w USA czy Hiszpanii. W jego rozwój zaangażowani są użytkownicy z aż 35 krajów rozsianych po całym globie. Właśnie zaczynająca się współpraca z WP Pilot to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego obcowania z portalem Brainly.

d4dvbx3

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d4dvbx3

d4dvbx3