Zasoby Internetu pod ręką (częściowo)

Zasoby Internetu pod ręką (częściowo)

Zasoby Internetu pod ręką (częściowo)
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
21.07.2008 15:00, aktualizacja: 21.07.2008 15:47

Darmowy dodatek do przeglądarki internetowej umożliwia dostęp do wybranych serwisów i usług sieciowych bez konieczności odwiedzania ich.

Mowa o aplikacji RoamAbout, opracowanej przez kalifornijską spółkę Vysr. Program funkcjonuje w postaci dodatku do przeglądarki Mozilla Firefox i Internet Explorer - po zainstalowaniu pojawia się jako pionowy pasek po prawej stronie ekranu, tuż obok paska przewijania strony.

W pasku znajdują się ikony stron WWW i usług, których zasoby można przeglądać - po kliknięciu wybranej ikony wyświetla się osobne okno z zawartością serwisu ( tą drogą można m.in. sprawdzać hasła i definicje zawarte w Wikipedii bądź przeglądać materiały filmowe w serwisie YouTube ).

Pasek można zminimalizować, zaś jego zawartość dostosować do własnych potrzeb dzięki przyciskowi "Customize your apps" widniejącemu nad zestawem ikon.

Inne usługi, do których dostęp ułatwia RoamAbout to m.in. serwis aukcyjny eBay, serwis muzyczny Grooveshark, poczta Gmail czy też serwis społecznościowy Facebook.

Więcej informacji: Vysr - http://www.vysr.com

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)