Z Adobe Reader app złożysz elektroniczny podpis

Z Adobe Reader app złożysz elektroniczny podpis
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

12.04.2012 10:04, aktual.: 12.04.2012 10:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacja Adobe Reader otrzymała update umożliwiający składanie od teraz za jej pośrednictwem tzw. elektronicznych podpisów.

Najświeższa, wypuszczona zaledwie kilka dni temu aktualizacja przeznaczonego na Android lub iOS Adobe Readera, poza standardowymi ulepszeniami, zawiera w sobie przede wszystkim dwie, chyba najważniejsze, funkcje –. Ink Signature Tool oraz Send for Signature.

Pierwsza z nich pozwala użytkownikowi aplikacji na złożenie elektronicznego podpisu w najprostszy na świecie sposób –. wymalowując go palcem na ekranie. Tak zwyczajnie. I nic ponadto.

Druga jest nieco bardziej kompleksowa, pozwala na między innymi podłączenie się do Adobe EchoSign, umożliwiającego przesłanie wymagających podpisu plików innym użytkownikom a także na bezproblemowe pobieranie, śledzenie i zarządzanie statusem udostępnionych przez program w sieciowej „chmurze”. dokumentów.

Pozostałymi nowościami w świeżo zaktualizowanej aplikacji Adobe Reader są też na przykład możliwość przypięcia do PDFa samoprzylepnej sticky note, zewnętrznego linku URL lub odnośnika do innego dokumentu, a także kilka innych, pomniejszych usprawnień dotyczących między innymi funkcjonowania wyszukiwarki oraz działań związanych z szeroko pojętą edycją tekstu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)