Yale YDR 4110 - zamek do drzwi na odcisk palca

Yale YDR 4110 - zamek do drzwi na odcisk palca

Yale YDR 4110 - zamek do drzwi na odcisk palca
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.05.2013 11:02

Zamki biometryczne niegdyś kojarzyły się głównie z biurowcami i obiektami użyteczności publicznej, jednak dziś możemy je zamontować także we własnym domu czy mieszkaniu.

YDR 411. to zamek biometryczny marki Yale. Urządzenie posiada wbudowany czytnik linii papilarnych, który skanuje i weryfikuje odcisk palca użytkownika. Następnie porównuje go z wzorcami zgromadzonymi w bazie i w przypadku zgodności - otwiera drzwi za pomocą impulsu elektronicznego. Ponadto model YDR 4110 posiada możliwość otwierania drzwi za pomocą numeru PIN składającego się od 6 do 12 cyfr.

Dla większego bezpieczeństwa użytkowników zamek elektroniczny wyposażono w funkcje alarmowe. W przypadku próby zniszczenia urządzenia lub drzwi włącza się alarm, którego natężenie sięga 8. dB. Zamek posiada także funkcje automatycznego zamykania. Urządzenie wykrywa domknięcie skrzydła i rygluje drzwi.

Czarne szkło, stal nierdzewna i klawiatura widoczna dopiero po zbliżeniu dłoni pasują do nowoczesnych aranżacji. Zamek YDR 411. nadaje się do zabezpieczania wejść w biurach, mieszkaniach i domach. Można go montować na drzwiach stalowych lub drewnianych o grubości skrzydła od 35 do 110 mm.

Wymiary urządzenia wynoszą: 1. mm x 65 mm x 160 mm.

Cena (brutto): 1598 złotych

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)