Xtreme Photo & Graphic Designer 2 - edycja grafiki na netbookach

Xtreme Photo & Graphic Designer 2 - edycja grafiki na netbookach

Xtreme Photo & Graphic Designer 2 - edycja grafiki na netbookach
Źródło zdjęć: © Packard Bell
10.03.2009 14:30, aktualizacja: 10.03.2009 16:27

Czy netbook może z powodzeniem służyć do edycji grafiki? Firma Magix twierdzi, że za pomocą oprogramowania Xtreme Photo & Graphic Designer 2 jest to jak najbardziej możliwe.

Powszechnie uważa się, że netbooki nadają się jedynie do takich zadań jak surfowanie po internecie czy edycja tekstów. Firma Magix udowadnia, że nawet komputery o małych możliwościach mogą się przydać choćby do edycji zdjęć. Wymagania programu Xtreme Photo & Graphic Designer 2 są naprawdę niewielkie. Program zadowoli się procesorem 70. MHz, 256 MB RAM, 250 MB wolnego miejsca na twardym dysku, oraz kartą graficzną z minimum 4 MB pamięci.
Wedle słów przedstawicieli firmy Magix, dzięki zastosowaniu w programie szybkiego silnika graficznego, netbook może z powodzeniem służyć jako przenośne narzędzie do edycji grafiki. Jeśli chcesz sprawdzić, czy twój netbook rzeczywiście sprosta takiemu zadaniu, możesz pobrać wersję testową programu Xtreme Photo & Graphic Designer 2 ze strony producenta - http://www.magix.com/uk/free-downloads/trial-versions/all-trial-versions/.

Pełna wersja programu kosztuje już 47,99 (plik do pobrania) bądź 49,99 funtów ( pudełko ).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)