Xbox Series X. Najważniejsze pytania i odpowiedzi

xbox series x
xbox series x
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Karolina Modzelewska

09.11.2020 23:36, aktual.: 02.03.2022 08:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Xbox Series X to kolejna konsola, która już za kilka dni będzie miała swoją premierę w Polsce. Zanim będzie dostępna na rynku, przedstawiamy najważniejsze pytania i odpowiedzi, które interesują jej potencjalnych użytkowników.

Portal Polygamia przedstawił zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących konsoli Xbox Series X, zapowiadanej jako "najmocniejsza konsola na rynku". Ich pełną listę można znaleźć tutaj. My przedstawiamy wybrane z nich.

Xbox Series X a klawiatura i myszka

Wiele osób zastanawia się, czy do konsoli można podłączyć klawiaturę oraz myszkę. Jak się okazuje, nie ma z tym najmniejszych problemów. Wszystko działa tak jak w Xbox One. Możliwości wykorzystania sprzętu zależą jednak ostatecznie od twórcy gier.

Popularne pytania dotyczyły również wyglądu samego urządzenia i jego poszczególnych elementów. Przykładem są wątpliwości dotyczące charakterystycznych otworów, przez które wylatuje powietrze oraz ustawienia urządzenia. Na portalu Polygamia możemy przeczytać, że nie ma znaczenia ustawienie Xbox Series X, a wylatujące powietrze nie jest gorące, a ciepłe. Można postawić konsolę zarówno poziomo, jak i pionowo. Należy jednak pamiętać o zachowaniu pewnej odległości "kratownicy" od ściany mebli.

Xbox Series X a headsety Bluetooth

Inną częścią wzbudzającą zainteresowanie były kable dołączone do konsoli, a dokładniej mówiąc ich długość. Kabel od zasilania ma długość 1,5 m. Z kolei kabel HDMI Ultra High Speed ma z kolei 2 metry. Niektórych fanów Xboxa może zasmucić informacja, że najnowsza konsola nie będzie obsługiwała headsetów Bluetooth. Jest to związane z potencjalnymi opóźnieniami. Xbox Series X, podobnie jak PlayStation 5 będą jednak obsługiwały zestawy słuchawkowe przez USB bądź 3,5mm jack.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)