Xbox Marketplace 22 grudnia rozpoczyna wielką wyprzedaż gier

Xbox Marketplace 22 grudnia rozpoczyna wielką wyprzedaż gier21.12.2016 12:11
Xbox Marketplace 22 grudnia rozpoczyna wielką wyprzedaż gier
Źródło zdjęć: © Instagram.com

Microsoft szykuje wielką niespodziankę na Święta Bożego Narodzenia i początek nowego roku – wielką wyprzedaż gier w Xbox Marketplace.

Jak co roku Microsoft zaplanował wyprzedaż gier w swoim sklepie Xbox Marketplace. Jak zapowiada firma, jeszcze nigdy nie było tak dużych promocji. W tym roku zapowiadane są obniżki cen i różnego rodzaju akcje specjalne, w sumie aż 350.

Wygląda na to, że Microsoft zdecydował się obniżyć ceny nie tylko starszych gier, ale również najświeższych tytułów. Film reklamujący całą akcję zapowiada obniżki na tak znamienite tytuły jak "Final Fantasy XV", "Dead Rising IV", "Gars of War 4", "Battelfield 1", "Dishonored 2", "Call of Duty: Infinite Warfare", "Forza Horizon 3" czy "Recore".

Gry będzie można uruchomić nie tylko na konsoli Xbox One, ale również na komputerach z systemem Windows 10.

Microsoft chce również docenić użytkowników, którzy zdecydowali się na wykupienie Xbox Live Gold – otrzymają oni dodatkowe 10 proc. zniżki. Ale to nie koniec. Aby zachęcić większą liczbę graczy do korzystania ze „złotego konta”, jego cena zostanie obniżona do 1 dolara za miesiąc.

Akcja promocyjna w sklepie Xbox Marketplace trwa od 22 grudnia do 9 stycznia. Natomiast w połowie jej trwania, czyli 29 grudnia, wymieniona zostanie baza tytułów z obniżonymi cenami. Więc, jeśli nie znajdziecie czegoś dla siebie na święta, to zapewne wyszukacie coś w drugiej części wyprzedaży.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)