Wyjątkowy ekspres do kawy z pozytywką

Wyjątkowy ekspres do kawy z pozytywką

Wyjątkowy ekspres do kawy z pozytywką
Źródło zdjęć: © coolest-gadgets.com
09.02.2016 16:08

Dla wielu z nas chwila z filiżanką kawy to najprzyjemniejsza chwila w ciągu dnia. Zatem, jaki ekspres do kawy wybrać, by kawa, którą będziemy się delektować była jak najlepiej przygotowana? Być może zainteresuje was produkt o nazwie Music Box Espresso Machine, który wyróżnia się na tle innych urządzeń, dodatkową funkcją w postaci pozytywki.

Music Box Espresso Machine jest nietypowym urządzeniem, nie tylko pod względem wyglądu, ale również funkcjonalności. Sprzęt jest efektem współpracy pomiędzy firmą Reuge, znanym szwajcarskim producentem pozytywek, który zajmuje się tym już od 186. roku oraz firmy KISS, również szwajcarskiego producenta wysokiej klasy ekspresów do kawy. Połączenie sił obu firm dało niezwykłe urządzenie do zaparzania kawy, wykonane z anodyzowanego aluminium, które z jednego zbiornika wody może nam wykonać 10 filiżanek espresso o pojemności 28,4 ml lub 5 filiżanek 56,8 ml.

Obraz
© (fot. youtube.com / hammacherschlemmerco)

W tym przypadku minimalistyczny desing nie jest najważniejszy, lecz to, że przy procesie parzenia kawy towarzyszy nam muzyka. Urządzenie dysponuje wbudowaną wysokiej klasy pozytywką z mechanizmem Cartel 1.36. która odtwarza jedenaście 36-sekundowych utworów, takich jak "Cztery pory roku" Vivaldiego, "Czarodziejski Flet" Mozarta, a nawet "Smoke on the Water" zespołu Deep Purple.

Niestety, Music Box Espresso Machine nie jest urządzeniem dla każdego. Głównie, produkt jest skierowany do osób dysponującym bardzo grubym portfelem, bowiem ekspres kosztuje aż 4200 dolarów (ponad 16 tys. złotych).

_ Źródło: coolest - gadgets _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)