WOŚP na Allegro

WOŚP na Allegro
Źródło zdjęć: © WOŚP

02.12.2009 13:30, aktual.: 02.12.2009 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po raz dziesiąty wystartował oficjalny serwis Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W XVIII Finale Allegor pomaga fundacji Jurka Owsiaka zbierać pieniądze na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci. To kolejny Finał poświęcony onkologii dziecięcej.

Ofiarowane przedmioty można bezpłatnie wystawiać na aukcje przez ponad dwa miesiące: od 2 grudnia 200. r. do 6 lutego 2010 r. Serwis zakończy swoją działalność 20 lutego.
Użytkownicy Allegro zalogują się do serwisu Aukcje WOŚP za pomocą identycznej nazwy użytkownika oraz hasła. Nowi użytkownicy mogą zarejestrować się bezpośrednio na stronach Aukcji WOŚP. Obsługa serwisu oraz większość zasad nie różnią się od obowiązujących w Allegro. Punkty za komentarze naliczane są niezależnie i przedstawiane w formie serduszek - zamiast typowych dla Allegro gwiazdek. Użytkownicy, którzy korzystali z Aukcji WOŚP w poprzednich latach, zachowują swój dorobek punktowy.

- "_ Już dziesięć lat gramy dla Orkiestry Jurka Owsiaka! Wierzymy, że Allegrowicze jak zawsze hojnie wesprą jej cel. Rok temu wspólnie zebraliśmy rekordową sumę 2 119 419,70 złotych. Mamy nadzieję, że w XVIII Finale przekażemy Fundacji równie imponującą kwotę" _ - podaje w komunikacie Allegro.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)