WOŚP 2020. Wystarczy jedno hasło, żeby "wrzucić" 5 zł

WOŚP 2020. Wystarczy jedno hasło, żeby "wrzucić" 5 zł12.01.2020 11:38
WOŚP 2020. Wystarczy jedno hasło, żeby "wrzucić" 5 zł
Źródło zdjęć: © East News

Nie tylko licytacje i wrzucenie pieniędzy do puszki. Jest jeszcze jeden prosty sposób, żeby Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała większą kwotę.

Już po raz siódmy na Twitterze odbywa się specjalna akcja. Każdy unikalny użytkownik serwisu społecznościowego, który dziś wrzuci wpis z hashtagiem #MastercardGraZWOŚP, sprawi, że MasterCard przekaże 5 złotych na konto Orkiestry.

Hasztag #MastercardGraZWOŚP już jest najpopularniejszym w Polsce na Twitterze. Podczas zeszłorocznego, 27.Finału użytkownicy opublikowali prawie 33 tys. wpisów. Od początku inicjatywy, czyli od 2014 r., udało się w ten sposób zebrać ponad milion złotych.

Przed godziną 12:00 licznik trwającego finału wskazywał ponad 50 tys. zł zebranych tylko na Twitterze.

Zobacz też: Badanie krwi pozwoli przewidzieć, czy umrzesz w przeciągu 16 lat. Skuteczność ponad 80 proc.

Co ważne, Mastercard potwierdził, że nieważne jest to, czy wpiszecie "#MastercardGraZWOŚP" czy "#MastercardGraZWOSP" - liczone są obie wersje.

Oczywiście to nie jedyny sposób na to, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Miłośnicy technologii i historii powinni zainteresować się specjalnymi aukcjami, na których wylicytować można lot historycznym samolotem oraz wyjątkowy model odkurzacza iRobot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)