"World of Tanks: Mercenaries". Polskie czołgi także na konsolach

"World of Tanks: Mercenaries". Polskie czołgi także na konsolach

"World of Tanks: Mercenaries". Polskie czołgi także na konsolach
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
19.12.2018 09:04, aktualizacja: 21.12.2018 10:50

Polskie czołgi już są dostępne w "World of Tanks", ale tylko na PC. Teraz debiutują na konsolach, w wersji "World of Tanks: Mercenaries". W grze, oprócz technologii opracowanych przez Polaków, zobaczymy też niemiecki czołg, który zdobyli powstańcy w trakcie Powstania Warszawskiego.

"World of Tanks: Mercenaries" kończy rok mocnym uderzeniem! W najnowszej aktualizacji, dostępnej od dziś, pojawiają się polskie czołgi – dynamiczne i innowacyjne maszyny bazujące na projektach z lat 30-tych i 40-tych XX. wieku. 10 nowych maszyn znanych z historycznych walk jak 7TP czy też koncepcyjnych prac wybitnych polskich inżynierów jak 40TP Habicha czy 60TP Lewandowskiego czekają na wypróbowanie. W nowym drzewku pojawia się również legendarna Pantera Pudel czyli niemiecki czołg, który został zdobyty przez Powstańców Warszawskich już drugiego dnia walk w sierpniu 1944. Więcej informacji o poszczególnych polskich czołgach dostępnych jest pod tym adresem.

Od dziś aż do 25 grudnia dostępny będzie świąteczny tryb Toy Tank Mode. Gracze będą mogli wybrać specjalny czołg lub artylerię, a następnie rzucić się do wojennych działań między choinkami, prezentami, zasypując wrogów lotkami z przyssawkami oraz konfetti.

Sezon świąteczny to również specjalne wydarzenia pod nazwą 12 Days of Tanksmas. Każdego dnia będzie można zdobyć prezenty w postaci mnożników srebra i doświadczenia oraz materiałów eksploatacyjnych. Od 21 grudnia pojawią się wyjątkowe oferty z dużymi zniżkami, ale będzie też coś czego żadne pieniądze nie kupią. Każdy kto zagra choć jedną bitwę między 21 grudnia a 2 stycznia otrzyma na własność specjalny czołg premium - Father Frost LTP.

Dla trybu Mercenaries (ekskluzywna zawartość dla konsol) pojawił się nowy czołg premium – The Brick. Poza nietypowym wyglądem (jak sama nazwa wskazuje został wzmocniony…cegłami!), pojazd charakteryzuje się wytrzymałym pancerzem i szybkostrzelnością. Więcej informacji o nowym najemniku można znaleźć pod tym adresem.

Zagraj za darmo w "World of Tanks" na stronie https://centralagier.wp.pl/world-of-tanks.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)