Trwa ładowanie...
d2vs22g

Wojsko wyprzedaje sprzęt. Na przetarg trafią m.in. Honkery, Stary, Tarpany i auta osobowe

Wojsko przygotowuje się do letniego wietrzenia magazynów. Agencja Mienia Wojskowego organizuje w czerwcu przetargi z różnego rodzaju sprzętem. Do sprzedaży trafią m.in. Honkery, Stary, Tarpany, a także kuchnie polowe i...nocne pantofle.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agencja Mienia Wojskowego ogłasza wyprzedaż
Agencja Mienia Wojskowego ogłasza wyprzedaż (AMW)
d2vs22g

Agencja Mienia Wojskowego zapowiedziała czerwcowe wietrzenie magazynów. Miłośnicy demobilu z pewnością będą zachwyceni. To znakomita okazja, aby zakupić ciekawy sprzęt i akcesoria po niezwykle atrakcyjnych cenach. Na przetarg trafią zarówno mundury i czapki, jak też kuchnie polowe i pojazdy wojskowe.

Na wyprzedaż AMW zaprasza do Zielonej Góry. Tam za 4 tys. złotych będzie można zakupić m.in. kuchnie polowe, w których to powstaje słynna wojskowa grochówka, kabiny do Stara 266 i Tarpany. Troszkę więcej, bo na 5 tys. zł wyceniono Honkery, a na ok. 1 200 złotych auta osobowe - Fiata Seicento, Ducato i Forda Transita.

AMW

Kolejne przetargi odbędą się w Lublinie, Gdyni i we Wrocławiu. Agencja Mienia Wojskowego informuje, że wszelkie zgłoszenia przyjmowane są do pół godziny przed rozpoczęciem licytacji.

AMW

Wojsko prowadzi również sprzedaż online. Na stronie internetowej AMW możemy kupić m.in. koszulki, swetry, czapki, menażki, a nawet pudełka na szczoteczki do zębów i pantofle nocne.

Zobacz także: Dwa czołgi Leopard 2PL odebrane przez Siły Zbrojne. Kolejne jeszcze w tym tygodniu

d2vs22g

Podziel się opinią

Share

d2vs22g

d2vs22g
Więcej tematów