Wirusy w klawiaturze? Niemożliwe? A jednak...

Wirusy w klawiaturze? Niemożliwe? A jednak...
Źródło zdjęć: © ficker

14.12.2007 12:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wirus ptasiej grypy, gronkowiec złocisty, czy choroby wywołane
przez pałeczki okrężnicy (E-Coli)

Wirus ptasiej grypy, gronkowiec złocisty, czy choroby wywołane przez pałeczki okrężnicy (E-Coli) – to tylko niektóre z zagrożeń, jakie czyhają na przeciętnego użytkownika komputera w jego miejscu pracy. Szczęśliwcy mogą zapaść zaledwie na zwykłe przeziębienie czy grypę. Badania dowodzą, że zwykłe biurko komputerowe i jego okolice to siedlisko około 10 milionów bakterii

Firma Fellowes wprowadziła na rynek nowy pakiet biurowych środków czyszczących Virashield, który zabija zarazki znajdujące się w okolicach klawiatury i komputera. Virashield to ściereczki do telefonów, klawiatur, monitorów i innych powierzchni biurowych, jak również ochronna gąbka.

Optymalnym rozwiązaniem jest Media Mix – komplet 5 zestawów z 3 nasączonymi ściereczkami w każdym – który może być używany do czyszczenia ekranów laptopów, obudów klawiatur, jak również do rąk.
_ "Jak wynika z prowadzonych dla nas badań, 90 procent pracowników biurowych uważa, że ważne jest dbanie o czystość od zarazków w miejscu pracy" _ - komentuje Dariusz Wilk, dyrektor marketingu Fellowes Polska - "_ Z drugiej strony klawiatura to jedno z najbardziej zanieczyszczonych miejsc w otoczeniu pracownika. Znajduje się tam więcej bakterii niż na obrzeżach muszli klozetowej" _.

Virashield to klinicznie przebadane rozwiązanie, które zabija wszystkie zarazki, które gnieżdżą się w klawiaturze i okolicach.
Nowy pakiet biurowy gwarantuje ochronę przed 99,9 procentami zarazków i wirusów przez 7 dni po aplikacji. Wszystko dzięki sprawdzonej formule Byotrol, która skutecznie zwalcza zarazki, wirusy i bakterie powodujące nie tylko przeziębienie i grypę, ale i pałeczki okrężnicy (E – Coli), salmonellę czy nawet znów popularny ostatnio H5N1, czyli wirus ptasiej grypy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)