Wirtualny dziekanat

Wirtualny dziekanat

Wirtualny dziekanat
13.11.2008 15:55, aktualizacja: 13.11.2008 16:15

Nieustane kolejki, groźne miny pań w dziekanatach - oto
koszmar nękający każdego studenta przynajmniej raz lub dwa w semestrze.
Sytuacja nie jest jednak bez wyjścia...

Nieustane kolejki, groźne miny pań w dziekanatach - oto koszmar nękający każdego studenta przynajmniej raz lub dwa w semestrze. Sytuacja nie jest jednak bez wyjścia. Aplikacja o nazwie VelaDziekanat może to zmienić.

Rozwiązanie krakowskiej firmy ESC SA nie wymaga instalowania jakichkolwiek dodatkowych programów na komputerze – całość jest obsługiwana przez dowolną przeglądarkę internetową, dzięki czemu dostęp do danych jest możliwy z każdego komputera, który jest podłączony do Internetu. Dostęp do aplikacji można określić 4 różnymi poziomami uprawnień (od możliwości przeglądania własnej karty studenta do prawa modyfikacji wszystkich danych).

Moduł rejestracji i opłat aplikacji VelaDziekanat pozwala na łatwą rejestrację studentów i pełną kontrolę nad wnoszonym przez nich czesnym. Program przez odpowiednio zabezpieczony protokół łączy się ze zdefiniowanymi podkontami bankowymi, pobierając dane o wpłatach, a następnie automatycznie przypisuje je do odpowiednich studentów. Dzięki elastycznym filtrom, bezproblemowo można generować różnego typu zestawienia – np. łączne sumy zobowiązań, raporty wg grup studentów, miesięcy, a także indywidualne wykazy dla studentów.

Obraz
© (fot. ESC S.A.)

W przypadku braku wpłaty czesnego, aplikacja automatycznie oblicza i dopisuje do zobowiązań odsetki, a także wysyła e-maile z przypomnieniem o zapłacie.

Aplikacja pozwala także na generowanie raportów w postaci plików PDF i Microsoft Excel 2007.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)