Windows Phone 7.5 Mango dla biznesu

Windows Phone 7.5 Mango dla biznesu
Źródło zdjęć: © Microsoft

18.05.2011 01:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft ujawnił kolejne funkcje, które pojawią się wraz z następną aktualizacją systemu operacyjnego Windows Phone 7. Mobilne okienka staną się dużo bardziej przydatne dla osób, które wykorzystują smartfon do celów biznesowych.

W kolejnej wersji systemu pojawi się więcej funkcji związanych z pocztą elektroniczną. Wybrany folder z wiadomościami (związany z konkretnym projektem, czy nadawcą) lub RSS-ami będzie mógł zostać przypięty do ekranu głównego w formie tzw. _ kafelka _. Wewnątrz skrzynki odbiorczej będzie można przeglądać e-maile posegregowane według konwersacji. Nowością będzie także możliwość przeglądania i wyszukiwania wiadomości, które znajdują się na serwerze pocztowym (np. Exchanege), a nie tylko w pamięci telefonu.

Mango, czyli Windows Phone 7.5 otrzyma także specjalną aplikację Lync, która znana była wcześniej pod nazwą Microsoft Office Communicator.

Microsoft nie zapomniał także o bezpieczeństwie. Nowy system będzie można zabezpieczyć przy pomocy haseł alfanumerycznych. Będzie także wsparcie dla zabezpieczonych i zaszyfrowanych dokumentów Office i e-maili.

W WP7.5 będzie można także łączyć się z ukrytymi sieciami Wi-Fi, co do tej pory nie było możliwe.

System Mango zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas specjalnej konferencji, która odbędzie się 24. maja.

Więcej o nowych funkcjach Windows Phone 7.5 pisaliśmy w tej wiadomości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także