Trwa ładowanie...
d1en1my

Windows 7 przechodzi do historii. Zobacz pierwsze reklamy popularnej "siódemki"

Windows 7 - kiedyś zapowiadany jako przyszłość technologii, dziś udaje się na zasłużoną emeryturę. Po ponad 10 latach od pierwszego wydania oprogramowania, Microsoft kończy wsparcie dla "siódemki". Przypomnijmy sobie reklamy, które zapowiadały jego huczną premierę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Windows 7 przechodzi do historii
Windows 7 przechodzi do historii (Youtube.com)
d1en1my

14 stycznia 2020 rok - data, którą na długo zapamiętają zwolennicy Windowsa 7. To właśnie dziś, firma Microsoft zakończyła wsparcie dla wciąż popularnego i cieszącego się dobrą opinią systemu operacyjnego. W praktyce oznacza to, że oprogramowanie nie otrzyma nowych poprawek bezpieczeństwa, w związku z czym będzie narażone na ataki ze strony hakerów. Wszyscy posiadacze "siódemki" muszą więc jak najszybciej zaktualizować wersję systemu do najnowszej.

Windows 7 wiernie służył swoim użytkownikom od 2009 roku. Udany następca Windowsa Visty cieszył się znakomitym odbiorem i już w maju 2010 roku w jego posiadaniu była 1/5 użytkowników systemów operacyjnych od Microsofta. Według BBC oprogramowania nadal używa ponad 30 procent komputerów na świecie.

d1en1my

Firma z Redmond zakończyła wsparcie dla "siódemki", chcąc w pełni skupić się na świeżych projektach. Oprogramowanie udaje się więc na zasłużoną emeryturę. Poniżej przypominamy reklamy, które w latach 2009-2010 zwiastowały nowości związane z popularnym systemem operacyjnym. Czas na sentymentalną podróż.

Twój uproszczony komputer - Windows 7

Mobilny internet - Windows 7

Emotikony - Windows Live Messenger Beta

Warto zaznaczyć, że najnowsza wersja systemu od Microsoft, jest możliwa do pobrania za darmo przez użytkowników Windows 7 wyłącznie do dziś.

d1en1my

Windows 7 - Twój komputer, Twoje życie

Przyszłość technologii - Windows 7 + Windows live

Importuj zdjęcia z aparatu - Windows 7

W świecie technologii, podobnie jak w życiu - nic nie trwa wiecznie. Windows 7, który służył użytkownikom ponad 10 lat, odbudowując renomę Microsoftu po felernym poprzedniku, udaje się dzisiaj na zasłużony odpoczynek. Nie pozostaje nam nic innego, aby liczyć na to, że jego przyszli następcy, odchodząc, również będą tak dobrze wspominani.

d1en1my

Podziel się opinią

Share

d1en1my

d1en1my
Więcej tematów