Windows 7 Milestone 3 dla zaufanych użytkowników

Windows 7 Milestone 3 dla zaufanych użytkowników

Windows 7 Milestone 3 dla zaufanych użytkowników
Źródło zdjęć: © IDG
17.09.2008 21:30, aktualizacja: 23.09.2008 13:52

Chociaż do oficjalnej premiery Windows 7 Milestone 3 pozostał co najmniej miesiąc, to według kilku serwisów zajmujących się tematami związanymi z Windowsem pierwsze jej kopie zostały właśnie rozesłane pracownikom Microsoftu oraz przekazane kluczowym klientom. Na blogu poświęconym Windowsowi 7 firma odmówiła jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie.

Obraz

Osoby, którym udało się zdobyć tę wersję twierdzą, że jest ona bardzo stabilna. W kwestii wyglądu znajdziemy tu praktycznie to samo, co w Windowsie Vista. Paint oraz WordPad posiadają podobny interfejs do tego, który znamy z nowej wersji Microsoft Office (2007).

Najprawdopodobniej ta wersja będzie ostatnią wersją niedostępną publicznie, po której ma się pojawić wersja gotowa do zaprezentowania. Będzie to miało miejsce najprawdopodobniej na konferencji Professional Developers, która odbędzie się pod koniec października. Dyrektor generalny Microsoftu powiedział, że końcowa wersja Windowsa 7 planowana jest na koniec roku 2009. Jednak najnowsze plotki mówią, że firma planuje premierę na czerwiec 2009.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)