Windows 7 - już na torrentach

Windows 7 - już na torrentach

Windows 7 - już na torrentach
Źródło zdjęć: © IDG
28.01.2008 19:00, aktualizacja: 29.01.2008 10:25

Ledwie Internet obiegła informacja, że w 2009 roku zostanie wprowadzony do sprzedaży - http://www.pcworld.pl/news/137536.html następca Visty, czyli Windows 7, a już na popularnych witrynach gromadzących dane o krążących w sieci BitTorrent plikach pojawiły się odsyłacze do obrazów ISO z najnowszą wersją systemu - Windows 7 Milestone 1.

W sieciach P2P najnowsze wersje Windows zawsze cieszyły się olbrzymią popularnością. Dotyczyło to zarówno wydań przedpremierowych ( alfa, beta ), jak i produktów, które zostały już oficjalnie wprowadzone do sprzedaży. Te pierwsze bardzo często zresztą były sprzedawane przez piratów jako wydania "na 100 procent ostateczne".

Hitem ostatnich kilku dni okazał się Windows 7 Milestone 1 ( M1 ).

Obraz
© Zrzut ekranu obrazujący jakoby najnowszą wersję Windows 7. Sądząc po jego wyglądzie, z dużym prawdopodobieństwem można orzec, że rysunek został spreparowany. Świadczy o tym choćby pasek zadań/dok skopiowany jako żywo z Mac OS X. (fot. IDG)

Wielu internautów chciało się przekonać, czy Microsoft rzeczywiście skopiował rozwiązania z Mac OS X ( rysunek powyżej ) albo czy zdecydował się na dramatyczne okrojenie nowej wersji systemu Windows ( patrz: "Następny Windows - wymagania mniejsze niż XP? - http://www.pcworld.pl/news/127997.html" ).

Niestety, miłośnicy torrentów musieli obejść się smakiem. Plik ISO będący rzekomo obrazem płyty DVD z Windows 7 M1 okazał się... pusty.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)