Wiedzmin: Versus - przeglądarkowa wersja kultowej gry Wiedźmin!

Wiedzmin: Versus - przeglądarkowa wersja kultowej gry Wiedźmin!

Wiedzmin: Versus - przeglądarkowa wersja kultowej gry Wiedźmin!
08.07.2009 10:25, aktualizacja: 08.07.2009 11:13

Wiedźmin: Versus to gra przeglądarkowa MMO nowej generacji, umożliwiająca rozgrywanie pojedynków między bohaterami znanymi z książek Andrzeja Sapkowskiego oraz bestsellerowej gry komputerowej Wiedźmin. Każdy gracz może wcielić się w postać bezwzględnego, pozbawionego uczuć wiedźmina, potężnej czarodziejki albo trenera okrutnej przerazy. Walki można toczyć online lub też wysyłając zaproszenia za pośrednictwem maila.

Gra korzysta z innowacyjnej platformy tribeware oraz technologii flash. Niezwykłe animacje walki wykonali, przy pomocy techniki motion capture, twórcy Wiedźmina na PC. Czyni to z Wiedźmina: Versus jedną z najlepiej prezentujących się gier przeglądarkowych na świecie.

Wiedźmin: Versus okazał się olbrzymim hitem wśród fanów gier komputerowych na całym świecie (gra pozwala bowiem toczyć pojedynki on linie graczom z różnych krajów). Statystyki są imponujące:

• Ponad 3 miliony rozegranych pojedynków
• Ponad 600 tysięcy użytkowników
•. 666 broni i artefaktów dostępnych dla bohaterów

Obraz
© (fot. WP)

„Cieszymy się, że możemy zaproponować użytkownikom Wirtualnej Polski właśnie tą grę. Jesteśmy przekonani, że spotka się ona z masowym zainteresowaniem i będzie cieszyła wielką popularnością wśród naszych graczy”. - mówi Dominik Lachowicz kierownik w pionie marketingu i sprzedaży w Wirtualnej Polsce.

Zapraszamy do gry: http://wiedzmin-versus.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)