Wesołe pendrive'y Tracer

Wesołe pendrive'y Tracer
Źródło zdjęć: © tracer

16.11.2009 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jako, że rok szkolny zaczął się na dobre, wielu uczniów pracuje w szkole i w domu z komputerami i na nich przygotowuje niejednokrotnie różnego rodzaju prace oraz prezentacje. Najlepszym nośnikiem do ich wygodnego przenoszenia jest pendrive. Większość standardowych pamięci przenośnych jest umieszczona w eleganckich, lecz niezbyt ciekawych dla młodszych użytkowników obudowach. Tracer proponuje limitowane wersje przeznaczone dla młodszych, jak i starszych użytkowników ceniących niebanalny wygląd i mających poczucie humoru

Pendrive jest umieszczony w kolorowej, gumowej obudowie, która chroni elektronikę przed uszkodzeniem. Można przypiąć go wraz z kluczami do domu, komórką, odtwarzaczem MP3/MP4 lub innym gadżetem do smyczy, która dołączana jest przez producenta. Dzięki temu trudno przenośną pamięć zgubić, a gdyby to się stało, łatwiej znaleźć urządzenie w ewentualnym bałaganie w pokoju. Aktualnie do będących już na rynku :świnki, królika, myszy, hipopotama i krokodyla. proponowane są nowe kształty rekina, wieloryba, ośmiornicy, kości, samochodów, żółwia, świątecznego renifera i bałwanka.

Obraz
© (fot. tracer)

Wszystkie wzory dostępne są w pojemnościach 4GB w sugerowanej cenie detalicznej 5. zł, ponadto wkrótce w sprzedaży pojawią się wybrane modele o pojemności 8GB w sugerowanej cenie detalicznej 89 zł. Pendrive’y objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Parametry techniczne pendrive-ów:
Pojemność: 4 GB, 8GB
Interfejs: USB 2.0
Szybkość zapisu danych: do 5 MB/s
Szybkość odczytu danych: do 12 MB/s
Gwarancja: 24 miesiące

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)