Weekendowe utrudnienia w czterech bankach

Weekendowe utrudnienia w czterech bankach

Weekendowe utrudnienia w czterech bankach
Źródło zdjęć: © Fotolia
09.02.2018 16:41

Jeśli planujesz w najbliższy weekend wieczorne wyjście, lepiej przygotuj sobie wcześniej gotówkę. Cztery banki zapowiedziały bowiem przerwy techniczne. Możesz mieć wtedy kłopot nawet z wypłatą z bankomatu.

Z dużymi utrudnieniami muszą liczyć się klienci PKO Banku Polskiego. W nocy 11 lutego od 01.30 do godz. 4.00 nie będą działały karty płatnicze wydane przez bank. Odmowę otrzymamy zarówno przy próbie skorzystania z bankomatu, jak i realizacji płatności w sklepie czy restauracji. Przerwa w żaden sposób nie wpłynie na działanie bankowości internetowej - serwis iPKO oraz aplikację IKO. Najwięcej problemów będą mieli posiadacze Inteligo. Nie zlecą bowiem żadnego przelewu przez internet.

Nieco dłuższe utrudnienia dotkną klientów BZ WBK. 11 lutego od północy do szóstej rano nie będą mogli ani płacić za pośrednictwem BLIK, ani zlecać przelewów natychmiastowych BlueCash i Express Elixir. W tym samym czasie nie zapłacą także w sklepie internetowym – nie ma szans na szybki zakup walentynkowego prezentu.

Z kolei przez prace modernizacyjne posiadacze kont w Nest Banku (od godz. 22.00 10 lutego do godz. 4.00 11 lutego) będą mieli poważnie utrudniony dostęp do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Utrudnienia dotkną w weekend także mBank, choć będzie ich najmniej – 10 lutego między 18.00 a 24.00 nie będzie działał mKantor.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)