Weekend z Orange: bezpłatny Facebook przez komórkę

Weekend z Orange: bezpłatny Facebook przez komórkę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.10.2012 11:49, aktual.: 26.10.2012 12:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W czasie najbliższego Weekendu z Orange klienci będą mogli łatwiej kontaktować się ze znajomymi dzięki darmowemu, nieograniczonemu dostępowi do Facebooka w telefonie komórkowym.

Aby skorzystać z tej propozycji, wystarczy zgłosić się wysyłając bezpłatnego SMS-a, a następnie wejść na m.facebook.com poprzez portal mobilny m.orange.pl.

Najbliższy Weekend z Orange zaczyna się w piątek 26.1. o godz.12:00 i potrwa do niedzieli 28.10. do godz. 23.59. Podobnie jak w poprzednich edycjach, wszyscy zainteresowani powinni się zgłosić wysyłając SMS o treści „W” pod bezpłatny numer 80200. Po otrzymaniu potwierdzenia, że usługa została aktywowana, wystarczy wejść na portal m.orange.com i kliknąć na baner kierujący do serwisu m.facebook.com. Dzięki Weekendowi z Orange klienci nie będą ponosić opłat za internet podczas korzystania z Facebooka.

Promocja nie dotyczy połączeń w roamingu. Mogą z niej korzystać klienci ofert na abonament, mix oraz na kartę, z wyjątkiem użytkowników planów taryfowych Smart Plan Mix, Multi oraz Halo.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na www.orange.pl/weekendyzorange

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)