We wrześniu nowe iPody?

We wrześniu nowe iPody?

27.08.2007 15:00, aktualizacja: 27.08.2007 16:12

Kilka serwisów internetowych podało informację, jakoby koncern Apple na początku września przedstawił nową generację przenośnych odtwarzaczy muzycznych iPod. Nowe urządzenia miałyby charakteryzować się unowocześnionym interfejsem oraz - być może - nowymi funkcjonalnościami.

W serwisie AppleInsider czytamy, iż jesienne premiery Apple'a obejmą cztery modele odtwarzaczy, z których większość ( o ile nie wszystkie ) będzie wykorzystywać pamięć flash typu NAND. Nowe iPody mają poszerzać serie nano oraz "video".

Interfejs iPodów ma przypominać ten znany z systemu operacyjnego Mac OS X. Świadczyć to może o fakcie, że firma z Cupertino kładzie nacisk na ujednolicenie interfejsu użytkownika we wszystkich oferowanych przez siebie produktach, począwszy od komputerów Mac, poprzez Apple TV i iPhone, na odtwarzaczach iPod kończąc.

Oficjalna premiera odtwarzaczy ma mieć miejsce 5. września ( informacja za serwisem ArsTechnica ), na specjalnie w tym celu zorganizowanej konferencji. Firma Apple nie potwierdza na razie tych rewelacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)