Waga monitorująca cały organizm

Waga monitorująca cały organizm
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

24.02.2014 15:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma iHealthlabs zajmuje się produkcją urządzeń, które pomagają w dbaniu o kondycję fizyczną i monitorowaniu stanu zdrowia. W ofercie znajduje się m.in. inteligentna waga, wyposażona w wiele czujników do analizowania organizmu.

iHealth Wirless Body Analysis Scale umożliwia mierzenie I śledzenie 9 parametrów ciała. Wyniki pomiarów i przygotowane na ich podstawie wykresy i grafy przesyłane są bezpośrednio do aplikacji mobilnej iHealth. Na jednym urządzeniu można zapisać do 2. profili użytkowników. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Na płycie, w miejscu gdzie stawia się stopy, umieszczono 4 sensory. Waga analizuje zebrane przez nie informacje i dostarcza danych o budowie ciała użytkownika. Wśród mierzonych parametrów są: waga ciała, waga tkanki tłuszczowej, waga tkanki beztłuszczowej, waga tkanki mięśniowej, waga tkanki kostnej, stopień nawodnienia organizmu, dzienny pobór kalorii oraz tłuszczu trzewnego. Informacje można zobaczyć na wyświetlaczu wagi, jednak wygodniejsza opcja to oczywiście ekran urządzenia mobilnego.

Wagę iHealth Wirless Body Analysis Scale można kupić za niecałe 11. dolarów (około 330 złotych).

Źródło: tabliczni.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)