W Pokemon Go już wkrótce wymienisz się Pokemonami

W Pokemon Go już wkrótce wymienisz się Pokemonami

W Pokemon Go już wkrótce wymienisz się Pokemonami
Źródło zdjęć: © WP
11.07.2016 18:27, aktualizacja: 12.07.2016 10:26

Najpopularniejsza gra mobilna (może oprócz starego, dobrego Węża z Nokii), fenomen społeczny i gorący temat dla mediów: oto mobilna gra Pokemon Go, której twórcy obiecują, że już wkrótce dodadzą do niej nowe opcje

Co prawda oficjalna premiera Pokemon Go na terenie Europy *została zaplanowana na *30 lipca, ale fani Pokemonów postanowili nie czekać na oficjalny dostęp do aplikacji na swoje smartfony i pobierają ją z nieoficjalnych źródeł (przy okazji: niektóre nieoficjalne wersje aplikacji zainfekowane są koniem trojańskim, żeby... w sumie obecna wersja gry sprowadza się do tego, że biegamy ze swoim telefonem po mieście i łapiemy dzikie pokemony.

Gdzie te pojedynki? Gdzie opcja wymieniania się Pokemonami z innymi graczami? John Hanke, CEO firmy Niantic, która przygotowała grę dla Nintendo uspokaja, że nowe funkcje pojawią się w grze już niebawem, zaczynając właśnie od możliwości wymieniania się ze znajomymi Pokemonami. Hanke nie chciał niestety zdradzić konkretnej daty, ale coś nam mówi, że przy tak ogromnym sukcesie, gra otrzymała najwyższy priorytet.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Aplikacja Pokemon Go zarażona trojanem

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)