W Orange dla Firm 20 groszy za minutę do wszystkich sieci

W Orange dla Firm 20 groszy za minutę do wszystkich sieci

16.02.2009 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od dziś w ofercie Orange dla Firm można skorzystać z promocji Wybrane Numery do Wszystkich. Dzięki niej połączenia z pięcioma wybranymi numerami w dowolnej sieci kosztują tylko 20 groszy za minutę + VAT.

Promocja Wybrane Numery do Wszystkich to rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy często kontaktują się z partnerami mającymi telefony w innych sieciach. Kupując nową aktywację w planach taryfowych Oferta dla Firm mogą wybrać do pięciu numerów, z którymi będą rozmawiać płacąc tylko 2. groszy netto za minutę połączenia.

Ponadto klienci, którzy zdecydują się na zakup nowej aktywacji w ofercie bez telefonu, otrzymają 15. rabatu na abonament przez cały okres trwania umowy.

Jak wynika z najnowszej analizy rynku przeprowadzonej dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej przez Centrum Badań Marketingowych INDICATOR, z usług Orange korzysta ponad połowa polskich przedsiębiorców. Dlatego klienci oferty Orange dla Firm oprócz tańszych połączeń poza własną sieć mogą także taniej a nawet za darmo rozmawiać ze wszystkimi w Orange. Wystarczy, że aktywują jedną z usług dodatkowych dostępnych wraz z promocją Wybrane Numery do Wszystkich. Do wyboru są:

Rozmowy bez Ograniczeń w Orange - bezpłatne połączenia ze wszystkimi w Orange, a minuty z abonamentu do wykorzystania na połączenia do innych sieci. W promocji przez pierwsze 3 miesiące usługa jest bezpłatna.

  1. Więcej w Ofercie dla Firm - o 50% więcej minut na rozmowy z numerami w Orange.

5 Bezpłatnych Numerów dla Firm - bezpłatne połączenia do 5 numerów w Orange bez żadnych ograniczeń, a na numery stacjonarne pakiet aż 50. minut miesięcznie.

Ofercie promocyjnej towarzyszą nowoczesne telefony biznesowe w bardzo atrakcyjnych cenach, między innymi: Nokia E71 oraz Samsung Ultra Touch i Sony Ericsson C905 z aparatami fotograficznymi o rozdzielczości 8,1 Mpix.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)