Vuze 4.2: oglądaj filmy na PlayStation 3, Xboksie 360, iPhonie i iPodzie

Vuze 4.2: oglądaj filmy na PlayStation 3, Xboksie 360, iPhonie i iPodzie

Vuze 4.2: oglądaj filmy na PlayStation 3, Xboksie 360, iPhonie i iPodzie
24.03.2009 12:30, aktualizacja: 24.03.2009 12:43

Nowa wersja klienta sieci BitTorrent o nazwie Vuze zapewnia użytkownikom możliwość przesyłania materiałów wideo do takich urządzeń jak iPhone, iPod, Apple TV, PlayStation 3 i Xbox 360.

Vuze to popularny klient sieci BitTorrent, który początkowo nosił nazwę Azureus. Umożliwia nie tylko korzystanie z popularnej sieci wymiany plików, ale zapewnia także dostęp do legalnych materiałów wideo zgromadzonych na łamach platformy Vuze HD Network. Nowa wersja programu, oznaczona numerem 4.2. została wzbogacona o funkcję umożliwiającą przesyłanie filmów do zewnętrznych urządzeń takich jak iPhone, iPod, Apple TV, PlayStation3 i Xbox 360.
W przypadku sprzętu firmy Apple materiały wideo są przenoszone do biblioteki iTunes. Posiadacze wspomnianych wyżej konsol do gier mogą natomiast przesyłać do nich filmy w oparciu o technologię streamingu. Vuze dokonuje przy tym konwersji, dzięki czemu użytkownicy nie muszą zastanawiać się jaki format pliku jest wymagany do odtwarzania filmów na danym urządzeniu. Warto dodać, że aplikacja automatycznie wykrywa program iTunes oraz konsole PS3 i Xbox 36. podłączone do tej samej sieci lokalnej co komputer, na którym uruchomiono Vuze 4.2. Aby rozpocząć przesyłanie danych wystarczy przeciągnąć film z biblioteki Vuze na nazwę wybranego urządzenia widoczną na pasku narzędzi.
więcej w serwisie IDG.pl »

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)