Vista Start Menu 3.65 - trochę inne menu Start

Vista Start Menu 3.65 - trochę inne menu Start

Vista Start Menu 3.65 - trochę inne menu Start
Źródło zdjęć: © IDG.pl
19.05.2010 13:00, aktualizacja: 20.05.2010 00:46

Jeżeli twoje menu startowe rozrosło się i nie możesz znaleźć zainstalowanych w nim programów posłuż się programem Vista Start Menu. Uporządkuje on wszystkie wpisy i ułatwi obsługę systemu.

Cena: bezpłatny
Informacje: www.vistastartmenu.com

Vista Start Menu to zamiennik systemowego menu startowego. Ideą programistów było ułatwienie obsługi Windows i zwiększenie możliwości menu. Program pozwala modyfikować jego wygląd za pomocą skórek, umożliwia dowolna zmianę rozmiaru, definiowanie szerokości poszczególnych kolumn i położenia na ekranie. Czytelny podział aplikacji na grupy ułatwia odnalezienie poszczególnych wpisów. Dodatkowo, każda pozycja menu pozostaje zawsze w tym samym miejscu bez względu na to, czy dodawane są kolejne.

Obraz
© Vista Start Menu 3.6. (fot. IDG.pl)

Zwiększono także funkcjonalność interfejsu. Łatwo dostępne są teraz opcje zasilania i funkcje dodawania bądź kasowania wpisów z menu startowego. Najważniejsze i najczęściej używane polecenia można uruchamiać za pomocą skrótów klawiaturowych. Z poziomu pola wyszukiwania można przeszukiwać zasoby internetowe, a wbudowany zoom ułatwia odczytywanie informacji z ekranu. System zakładek grupuje aplikacje zainstalowane w Windows, umieszczone w autostarcie i te dodane do paska szybkiego uruchamiania ułatwiając jednocześnie zarządzanie nimi.

Komercyjna wersja Pro wyposażona została między innymi w kompletną skórkę Aero i pozwala dostosowywać zawartość menu do własnych potrzeb, Za jej pomocą można uruchamiać programy jednym kliknięciem i uzyskać łatwy dostęp do funkcji odinstalowywania programów
Vista Start Menu jest bezpłatna i dostępna w polskiej wersji językowej. Wersja Pro kosztuje 7. złotych.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (183)