Uwaga, iPhone 6S parzy!

Uwaga, iPhone 6S parzy!
07.10.2015 09:07
Uwaga, iPhone 6S parzy!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Cóż, jeśli historia czegoś na nauczyła, to tego, że pierwsze egzemplarze najnowszej generacji iPhone'a mogą mieć drobne problemy techniczne. 6S na przykład wydaje się mieć problemy z temperaturą.

Niedawno pisaliśmy o kilkunastu użytkownikach, którzy na Reddicie narzekali na przegrzewanie się iPhone'ów S6 Plus.Z dyskusji było można wywnioskować, że pojedyncze, nieliczne egzemplarze mogą mieć problemy z temperaturą. Szerzej możecie o tym przeczytać w tym miejscu.

Tym razem jednak sprawa wydaje się być o wiele bardziej poważna. Właściciele najnowszego telefonu Apple wyrażają swoje niezadowolenie na forum pomocy technicznej Apple i na kanałach społecznościowych. Sprawą zainteresował się również serwis 9to5Mac. Tym razem jednak chodzi o "zwykłe" 6S, które najwyraźniej mają problem z przyciskami Touch ID.

Przyciski te podobno nagrzewają się do tego stopnia, że parzą użytkowników iPhone'ów 6S w palce. Najszybszym rozwiązaniem problemu, odkrytym przez użytkowników, jest jak na razie reset telefonu. Oprócz gorących przycisków, objawem jest też brak obrazu na ekranie iPhone'a. Po resecie jednak wszystko wraca do normy.

Cóż, Apple nie jest jedyną firmą, która wprowadza poprawki w swoich produktach dopiero po ich premierze. Jeśli jednak planowaliście zakup 6S, radzimy poczekać jeszcze trochę.

Zobacz także: Ile jest w stanie wytrzymać iPhone 6S?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Najlepiej sprzedający się telefon na świecie to...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)