Usuń swoją byłą z internetu

Usuń swoją byłą z internetu

Usuń swoją byłą z internetu
14.07.2010 12:59, aktualizacja: 14.07.2010 14:03

Jeśli nie chcesz więcej widzieć swojej byłej lub twój przyjaciel przestał być przyjacielem i zasłużył sobie, żeby wymazać go z twojego życia, mamy coś w sam raz dla ciebie.

Ex-blocker to wtyczka stworzona przez firmę JESS3. która na pewno szybko znajdzie szeroką gamę użytkowników. Umożliwia całkowite oczyszczenie przeglądanego przez nas internetu z wszelkich informacji o maksymalnie 5 osobach.

Obraz
© Ex-blocker firmy JESS3

Firma JESS3 zajmuje się mediami publicznymi, projektowaniem stron i wizualizacją danych. Znana jest m.in. z projektu The Conversation Prism, będącego graficznym zestawieniem różnych serwisów społecznościowych. Pomaga on szybko zorientować się gdzie w internecie znajdziemy grupy ludzi i fora dyskutujące na interesujący nas temat.

Ex-blocker można zainstalować w przeglądarkach Firefox, Chrome oraz Internet Explorer. Wystarczy wprowadzić kilka danych, takich jak imię i nazwisko czy adres strony w serwisie Facebook osoby, którą chcemy "usunąć" z sieci. Po zatwierdzeniu dodatek ten będzie skutecznie wstrzymywał pojawianie się wszelkich informacji o podanych osobach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)